Aktywator Angielskiego

Miejsce, w którym rozwiniesz swój angielski

Jakie są Twoje główne cele?

Jakie są najczęstsze wyzwania osób,
które dołączają do Aktywatora?

Jeśli są to także Twoje cele i wyzwania,
zobacz jak zrealizujesz je w Aktywatorze Angielskiego:

 • Biznesowo: skupiamy się na rozwoju umiejętności biznesowych w języku angielskim, tak abyś czuł się pewnie i mówił profesjonalnie podczas zawodowych rozmów, spotkań i interakcji.
 • Angielski + Skuteczna komunikacja: rozwijamy nie tylko na angielskim, ale także umiejętność mówienia w sposób klarowny, jasny i przekonujący. Takie połączenie pomaga Ci szybciej osiągnąć Twoje zawodowe cele związane z angielskim.
 • Maksymalne zanurzenie: masz możliwość rozmów po angielsku aż 5 razy w tygodniu, dzięki czemu o wiele szybciej rozwijasz płynność, swobodę i profesjonalizm.
 • Ciągła interakcja: podczas zajęć i spotkań rozmawiasz z różnymi osobami. Jaki jest tego efekt? Jesteś świetnie przygotowany do sytuacji zawodowych, w których rozmawiasz z osobami o różnych akcentach.
 • Cel grupowy i indywidualny: w ramach programu realizujemy cel grupowy, a także – każdy uczestnik – realizuje swój cel indywidualny. Działamy dwutorowo i w ten sposób szybciej robisz postęp.

Jaki mamy plan działania miesiąc po miesiącu?

MARZEC: Business Presentations Step By Step + Prepositions (in, for, at, on, etc.)

KWIECIEŃ: Developing Persuasion Skills + Adjectives and Adverbs

MAJ: Giving And Receiving Feedback  + Modal Verbs

CZERWIEC: Professional Discussion Skills + Reported Speech

LIPIEC: Be Natural in English in 30 DAYS+ Phrasal Verbs 

SIERPIEŃ:  English Grammar Challenge in 30 DAYS

WRZESIEŃ: Powerful Speaker in Life and Business 

PAŹDZIERNIK: Professional Meetings Part 1 + Tenses

LISTOPAD: Present Yourself and your Ideas + Tenses

GRUDZIEŃ: Professional Meetings Part 2+ Asking Questions

STYCZEŃ: Expanding Business Vocabulary + Passive Voice

LUTY: Master Your Negotiation Skills + Conditionals

Zanurzamy się w angielskim na trzech poziomach:

ZAJĘCIA ONLINE

 • Dwa razy w tygodniu spotykamy się w grupie na zajęciach online.
 • Skupiamy się na rozwoju umiejętności biznesowych w języku angielskim. Jest to, na przykład, prezentowanie pomysłów, prowadzenie spotkań, negocjowanie oraz branie udziału w dyskusji.
 • Jednocześnie, koncentrujemy się na wypracowaniu płynności, świetnej wymowy, poprawności gramatycznej i rozbudowie słownictwa biznesowego.

SPEAKING PARTNERS

 • Oprócz zajęć językowych, aż 3 razy w tygodniu masz możliwość rozmawiania po angielsku z uczestnikami programu oraz ze mną w parach lub małych grupach.
 • Dzięki temu mówisz po angielsku bardzo często i szybciej się rozwijasz. Podczas tych spotkań, otrzymujesz ode mnie feedback i wskazówki językowe.

MATERIAŁY VIDEO

 • Materiały gramatyczne: są to filmy nagrane przez mnie, które dotyczą przeróżnych struktur i form gramatycznych. W prosty i przystępny sposób wyjaśniam zawiłości gramatyki.
 • Materiały szlifujące wymowę: skupiamy się na wymowie angielskich słów. Pokazuję Ci, w jaki sposób pracować nad wymową, aby była Twoją mocną stroną.
 • Materiały rozwijające słownictwo: w ciekawy i angażujący sposób poznajesz nowe słowa i ich kontekst. 
 • W bibliotece znajdziesz ponad 70 lekcji video.

Dla kogo jest Aktywator Angielskiego?

sytuacja 1:

Boisz się mówić po angielsku, bo wiesz, że w Twoich wypowiedziach pojawiają się błędy gramatyczne i czasem niepoprawnie wymawiasz różne słowa. Zdarza się, że utykasz na prostych słowach i nie wiesz jak ruszyć dalej. Jesteś na poziomie B1, ale nie masz styczności z angielskim na co dzień, dlatego ciężko Ci zrobić postęp. Twój cel to płynniejsza i swobodniejsza komunikacja i zdobycie pewności, że jak będzie okazja, aby mówić po angielsku to sobie poradzisz.

sytuacja 2:

Masz wrażenie, że w angielskim jesteś wciąż na tym samym poziomie (około B1/B2), uczysz się od czasu do czasu i nie widzisz dużych postępów. Chcesz to w końcu zmienić, ponieważ stresuje Cię fakt, że nie masz w angielskim płynności. Masz poczucie, że angielski jest elementem blokującym Twój rozwój. Chcesz czuć się pewnie, mówić poprawnie i mieć zasób słownictwa, który da Ci swobodę wypowiedzi podczas spotkań, warsztatów anglojęzycznych oraz ewentualnych rozmów o pracę.

sytuacja 3:

Gdy masz spotkanie online powinieneś odzywać się i aktywnie brać udział, ale tego nie robisz, bo masz blokadę. Twój angielski jest na poziomie około B2, ale mimo to często nie masz pewności, czy mówisz dobrze i czy nie robisz błędów. Mówieniu po angielsku towarzyszy stres i obawy. Co jest Twoim celem? Chcesz swobodnie brać udział w rozmowach biznesowych i w luźniejszych pogawędkach. Chcesz umieć prezentować swoje pomysły, zadawać pytania i odnajdywać się w różnych sytuacjach zawodowych, które wymagają angielskiego, a nie unikać ich.

sytuacja 4:

Z angielskim radzisz sobie nieźle, ale najważniejszy jest dla Ciebie nieustanny postęp. Chcesz znaleźć dla siebie miejsce i formę pracy, która umożliwi Ci rozwój wszystkich umiejętności. W szczególności zależy Ci na tym, aby brzmieć profesjonalnie i poradzić sobie w rozmowie na każdy temat – nie tylko biznesowy. Jednocześnie, ważne jest dla Ciebie zbudowanie pewności, że mówisz precyzyjnie i poprawnie pod względem wymowy i gramatyki.

Jakie umiejętności rozwijamy w ramach Aktywatora Angielskiego:

TEMATY BIZNESOWE: w tych obszarach zdobywamy umiejętności biznesowe po angielsku i poszerzamy słownictwo

TEMATY GRAMATYCZNE : szlifujemy gramatykę, aby nie popełniać wciąż tych samych błędów

WYMOWA: szlifujemy wymowę, aby być w pełni zrozumianym przez drugą stronę i czuć się dobrze z naszym angielskim brzmieniem

Zerknij, czego się nauczysz w Aktywatorze i jak wyglądają materiały? 

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

ZAJĘCIA ONLINE

 • W każdym tygodniu spotykamy się we wtorki i piątki o 8:00 rano. Wszystkie sesje trwają 60 minut. Sesje online są na platformie zoom.
 • Do programu możesz dołączyć w każdym momencie.

SPOTKANIA ZE SPEAKING PARTNERS

 • Aż 3 razy w tygodniu masz możliwość dodatkowego spotkania się z pozostałymi uczestnikami programu w małych grupach lub w parach. 
 • W każdym tygodniu spotkania ze speaking partners odbywają się w następujących terminach:
 • poniedziałek: 18:00
 • środa: 8:00 rano
 • czwartek: 8:00 rano
Spotkania trwają 60 minut.

JAKI TRZEBA MIEĆ POZIOM, ABY BYĆ W PROGRAMIE?

 • Osoby, które są w programie są na poziomie B1, B1/B2, lub B2. Spójrz jeszcze raz na informację „Dla kogo jest Aktywator Angielskiego”, aby zobaczyć, czy odnajdujesz się w którymś z opisów.
 • Przede wszystkim, zarezerwuj 20 minutową rozmowę, podczas której sprawdzimy czy zrealizujesz swoje cele w ramach Aktywatora.

ILE TRWA PROGRAM?

Program trwa non-stop. Możesz dołączyć w każdym momencie. Każdy miesiąc to konkretny cel językowy i biznesowy. Jest to przykład szlifowanie umiejętności prezentowania, dyskutowania, small talku czy też negocjacji. Jednocześnie skupiamy się na poprawności gramatycznej oraz poprawności w obszarze wymowy.

JAKI JEST KOSZT?

Miesięczny koszt programu to 800 złotych.

OD CZEGO ZACZYNAMY?

Rozpoczynamy od 20-minutowej rozmowy, podczas której:

 • sprawdzimy, czy Aktywator to dobre rozwiązanie dla Ciebie
 • upewnimy się odnośnie Twojego poziomu językowego
 • odpowiem na wszystkie Twoje pytania
 • i, co najważniejsze, zobaczymy, czy dobrze będzie nam się współpracowało 🙂

Termin zarezerwujesz poniżej w kalendarzu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego terminu, napisz na: kontakt@nataliakazik.com

JAK DOŁĄCZYĆ?

 • Po 20-minutowej rozmowie, możesz dołączyć do Aktywatora klikając przycisk “Dołącz do Aktywatora”.
 • Pierwszym etapem jest wprowadzenie danych do logowania.
 • Następnie przejdziesz do strony płatności.
 • Dostęp do platformy Aktywatora (do wszystkich materiałów oraz linków do spotkań) otrzymasz od razu po dokończeniu płatności.

A jeśli mam jeszcze pytania?

 • A jeśli masz jeszcze pytania odnośnie Aktywatora, zapraszam Cię na 20 minutowe spotkanie. 
 • Aby umówić się na rozmowę, przejdź do kalendarza poniżej: “20-minutowe spotkanie”.
 • Jeśli chcesz skontaktować się ze mną mailowo – napisz na adres: kontakt@nataliakazik.com 

Zapraszam Cię na 20-minutową rozmowę, podczas której:

 • sprawdzimy, czy Aktywator to dobre rozwiązanie dla Ciebie
 • upewnimy się odnośnie Twojego poziomu językowego
 • odpowiem na wszystkie Twoje pytania
 • i, co najważniejsze, zobaczymy, czy dobrze będzie nam się współpracowało 🙂

Termin zarezerwujesz poniżej w kalendarzu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego terminu, napisz na: kontakt@nataliakazik.com

Szczegóły dotyczące płatności

• Płatności za program można dokonać kartą kredytową.

Płatność jest miesięczna. Oznacza to, że będzie pobierana co miesiąc od momentu zakupu programu. 

Jeśli potrzebujesz faktury, podaj dane swojej firmy na stronie płatności.

• W każdym momencie możesz zrezygnować z programu.

Aby dołączyć do Aktywatora Angielskiego, wejdź tutaj:

Jeśli zastanawiasz się czy warto dołączyć, poczytaj o efektach osób, z którymi miałam przyjemność współpracować:

Do Aktywatora dołączyłam dwa tygodnie temu, nie mając do czynienia z językiem angielskim przez 15 lat. Nie pracuję w tym języku i nie używałam go na co dzień. Natomiast już po tych dwóch tygodniach mogę powiedzieć, że ta intensywność zajęć jest taka, że wczoraj biorąc udział w konferencji biznesowej, w której była konieczność mówienia po angielsku czułam się naprawdę 100 razy bardziej komfortowo niż przed tymi dwoma tygodniami.  Stało się dla mnie naturalne to, że mówię po angielsku. Wcześniej miałam dużą blokadę jeśli chodzi o mówienie, więc według mnie ta intensywność jest ogromnym plusem. Godzina 8:00 rano jest wymagająca, ale muszę powiedzieć, że bardzo polecam. 

Aneta

“Na lekcje do Natalii trafiłam jako osoba wstydząca się mówić w języku angielskim. Dzięki akceptacji, subtelnemu podejściu i doświadczeniu zawodowemu Natalii, poczułam się pewnie. Jej pochwały i podkreślanie nawet najmniejszych sukcesów sprawiają, że sama widzę postępy i nie zniechęcam się. Ciągle czuję motywację i chęć do nauki. Z przyjemnością i zaciekawieniem przychodzę na każde lekcje, podczas których korzystamy z różnych materiałów edukacyjnych, które pomagają zapamiętać nowe słowa. Bardzo cenię sobie naukę z Natalią, jej zdolności coachingowe sprawiają, że z całym przekonaniem rekomenduję jej osobę jako wyjątkowego nauczyciela.”

Magdalena Sieńko-Grzecznowska

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI ASORTYMENTU, CASTORAMA

“Natalia to profesjonalny nauczyciel o wysokich kompetencjach. Starannie przygotowuje zajęcia pod kątem merytorycznym, dzięki czemu nauka zmierza w konkretnym celu. Natalia to nauczyciel pasjonat. Czerpie niewypowiedzianą przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą, zachęca do nauki i poświęca czas na to, żeby zajęcia się podobały. Zawsze znajduje odpowiednią metodę i angażujące materiały. Natalia to nauczyciel, który szczerze lubi pracę z ludźmi, kreuje swobodną i przyjazną atmosferę podczas zajęć. Polecam Natalię.”

Joanna Rudiak

KONSULTANT AX DYNAMICS, BONAIR SA

“Natalia is a really great coach. She is passionate about her work and she spreads her enthusiasm during coaching sessions. She is always prepared and adjusts materials to learner’s interests and needs. She also pays great attention to details. Lessons with her are challenging but engaging, you can see the progress of learning very fast. I highly recommend coaching sessions with Natalia. It is a perfect investment in boosting your language skills.”

Joanna Raszka

SENIOR PROJECT MANAGER AT ITCRAFT

“Natalia jest świetną nauczycielką, która potrafi zmotywować do działania. Korzysta z nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym łatwiej zrealizować wyznaczony cel. Jej zajęcia są ciekawe i różnorodne, zawsze dopasowane to indywidualnych ustaleń. Współpraca z nią to sama przyjemność, widać, że jej pracą to jej pasja!”

Żaneta Turska

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER W JUST JOIN IT

NAZYWAM SIĘ NATALIA KAZIK

Jestem mentorem i coachem języka angielskiego. Uważam, że nauka angielskiego nie powinna trwać latami. Dlatego pokazuję moim klientom, w jaki sposób mogą osiągać założone cele o wiele szybciej. Potrzebne jest nam do tego skupienie, determinacja i gotowość do nieustannego sprawdzania swojego angielskiego w realnych sytuacjach.

MOJE PODEJŚCIE

Co charakteryzuje moje podejście do pracy nad angielskim

Doświadczenie zdobywałam pracując z klientami indywidualnymi jak i z korporacjami. Jakie rezultaty tworzą moi klienci? Wychodzą od braku pewności siebie i dużych problemów z wymową do klarownej komunikacji, która pozwala im na swobodę w rozmowach z zagranicznymi kontrahentami. Zaczynają od braku płynności w mówieniu do prowadzenia webinarów dla międzynarodowego środowiska.

Takie rezultaty są możliwe, dzięki stuprocentowej koncentracji na celu, intensywności nauki i sprawdzaniu się w realnych sytuacjach.

AKTYWATOR ANGIELSKIEGO

KONTAKT:

Natalia Kazik Coaching Językowy

kontakt@nataliakazik.com

NIP: 952-205-86-70