Aktywator Angielskiego

Miejsce, w którym w końcu rozwiniesz swój angielski

Aktywuj swój angielski, aby czuć się swobodnie, mieć pewność siebie i przede wszystkim otwierać dla siebie nowe możliwości!

W chwili obecnej....

i dodatkowo frustruje Cię to, że…

Jeśli ta sytuacja już Ci nie odpowiada,
czas podejść do angielskiego inaczej.

Dlaczego jest to najwyższy czas?

Po prostu chcesz, aby angielski nie był powodem do stresu, ale narzędziem do komunikacji i przy okazji ciekawą przygodą.

Z pewnością wiesz, że trudno jest osiągnąć te cele mając jedną lekcję angielskiego w tygodniu. Gdyby to rozwiązanie działało, miałabyś już poziom, na którym Ci zależy. Trzeba do tego tematu podejść inaczej. Niezależnie od tego, czy będziemy działać razem, czy też nie, wiesz już, że jest konkretna praca do zrobienia 😉

Dla kogo jest AKTYWATOR ANGIELSKIEGO?

Boisz się mówić po angielsku, bo wiesz, że w Twoich wypowiedziach pojawiają się błędy gramatyczne i czasem niepoprawnie wymawiasz różne słowa. Zdarza się, że utykasz na prostych słowach i nie wiesz jak ruszyć dalej. Jesteś na poziomie B1, ale nie masz styczności z angielskim na co dzień, dlatego ciężko Ci zrobić postęp. Twój cel to płynniejsza i swobodniejsza komunikacja i zdobycie pewności, że jak będzie okazja, aby mówić po angielsku to sobie poradzisz.

Masz wrażenie, że w angielskim jesteś wciąż na tym samym poziomie (około B1/B2), uczysz się od czasu do czasu i nie widzisz dużych postępów. Chcesz to w końcu zmienić, ponieważ stresuje Cię fakt, że nie masz w angielskim płynności. Masz poczucie, że angielski jest elementem blokującym Twój rozwój. Chcesz czuć się pewnie, mówić poprawnie i mieć zasób słownictwa, który da Ci swobodę wypowiedzi podczas spotkań, warsztatów anglojęzycznych oraz ewentualnych rozmów o pracę.

Gdy masz spotkanie online powinieneś odzywać się i aktywnie brać udział, ale tego nie robisz, bo masz blokadę. Twój angielski jest na poziomie około B2, ale mimo to często nie masz pewności, czy mówisz dobrze i czy nie robisz błędów. Mówieniu po angielsku towarzyszy stres i obawy. Co jest Twoim celem? Chcesz swobodnie brać udział w rozmowach biznesowych i w luźniejszych pogawędkach. Chcesz umieć prezentować swoje pomysły, zadawać pytania i odnajdywać się w różnych sytuacjach zawodowych, które wymagają angielskiego, a nie unikać ich.

Jeśli odnajdujesz się w którymś z tych scenariuszy, przeczytaj z czego składa się Aktywator Angielskiego:

Zajęcia ONLINE

Dwa razy w tygodniu spotykamy się w grupie na zajęciach online. Skupiamy się na rozwoju wszystkich umiejętności językowych, a w szczególności na wypracowaniu płynności, świetnej wymowy, poprawności gramatycznej i rozbudowie słownictwa biznesowego. 

Sesje online odbywają się we wtorki i piątki o godz. 8:00 – 9:00 rano.

Speaking Partners

Oprócz zajęć językowych, aż 3-4 razy w tygodniu będziesz dodatkowo mieć możliwość ćwiczenia mówienia po angielsku z innymi uczestnikami programu w parach lub małych grupach. 

Dzięki częstym rozmowom, zbudujesz pewność siebie oraz płynność w mówieniu. Spotkania odbywają się na specjalnej platformie.

Kolekcja materiałów

W bibliotece znajdziesz ponad 60  lekcji video nagranych przeze mnie, w których w bardzo przystępny sposób tłumaczę zawiłości gramatyki oraz pokazuję Ci ciekawe zwroty, idiomy i wyrażenia.  Jeśli już mnie trochę znasz to wiesz, że jest tam też kolekcja nagrań dotyczących wymowy, abyś mógł / mogła w wolnej chwili szlifować swoją wymowę, powtarzając podchwytliwe słowa. 

W każdej lekcji wideo otrzymujesz zadanie/ ćwiczenie, dzięki któremu możesz przekuć wiedzę w praktykę. Materiały są dla Ciebie zawsze dostępne. Korzystasz z nich, kiedy masz czas.

Jakie tematy będziemy poruszać w ramach Aktywatora Angielskiego:

TEMATY: w tych obszarach zdobywamy umiejętności biznesowe po angielsku i poszerzamy słownictwo

TEMATY GRAMATYCZNE : szlifujemy gramatykę, aby nie popełniać wciąż tych samych błędów

WYMOWA: szlifujemy wymowę, aby być w pełni zrozumianym przez drugą stronę i czuć się dobrze z naszym angielskim brzmieniem

ORGANIZACJA, TERMINY, NO i ile to kosztuje?

Sesje online:

W każdym tygodniu spotykamy się we wtorki i piątki o 8:00 rano. Sesje online są na platformie zoom.
Do programu możesz dołączyć w każdym momencie.

Spotkania ze speaking partners:

Aż 3 razy w tygodniu masz możliwość dodatkowego spotkania się z pozostałymi uczestnikami programu w małych grupach lub w parach. Podczas tych nieustannie ćwiczysz mówienie, precyzję gramatyczną, wymowę i inne umiejętności. W każdym tygodniu spotkania ze speaking partners odbywają się w następujących terminach: • poniedziałki: 18:00 • środa: 8:00 rano • czwartek: 8:00 rano

Jaki trzeba mieć poziom, aby być w programie?

Osoby, które są w programie są na poziomie B1, B1/B2, lub B2. Spójrz jeszcze raz na informację „Dla kogo jest Aktywator Angielskiego”, aby zobaczyć, czy odnajdujesz się w którymś z opisów. Dodatkowo, podczas 20 minutowej rozmowy sprawdzam, jaki masz poziom i czy Twoje cele mogą być zrealizowane w ramach Aktywatora.

Ile trwa program?

Program trwa 12 miesięcy. Każdy miesiąc to konkretny cel językowy i biznesowy. Jest to przykład szlifowanie umiejętności prezentowania, dyskutowania, small talku czy też negocjacji. Jednocześnie skupiamy się na poprawności gramatycznej oraz poprawności w obszarze wymowy.

Jaki jest koszt?

Miesięczny koszt programu to 800 złotych.

Jak dołączyć?

Krok pierwszy to rozmowa ze mną - oboje potrzebujemy sprawdzić, czy Aktywator to dobre rozwiązanie dla Ciebie.
Gdy otrzymasz ode mnie zielone światło, dołączasz do Aktywatora, klikając przycisk "Dołącz do Aktywatora". Pierwszym etapem będzie wprowadzenie danych do logowania. Następnie przejdziesz do strony płatności. Dostęp do Aktywatora otrzymasz od razu po dokończeniu płatności.

A jeśli mam jeszcze pytania?

A jeśli masz jeszcze pytania odnośnie Aktywatora i chcesz sprawdzić, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie, zapraszam Cię na 20 minutowe spotkanie. Aby umówić się na rozmowę, kliknij poniżej: "20-minutowe spotkanie".

Zanim dołączysz do Aktywatora, zarezerwuj 20-minutowe spotkanie: sprawdzimy czy ten program to dobre rozwiązanie dla Ciebie

Aby dołączyć do Aktywatora Angielskiego, wejdź tutaj:

Jeśli zastanawiasz się czy warto dołączyć, poczytaj o efektach osób, z którymi miałam przyjemność współpracować:

“Na lekcje do Pani Natalii trafiłam jako osoba wstydząca się mówić w języku angielskim. Dzięki akceptacji, subtelnemu podejściu i doświadczeniu zawodowemu Pani Natalii, poczułam się pewnie. Jej pochwały i podkreślanie nawet najmniejszych sukcesów sprawiają, że sama widzę postępy i nie zniechęcam się. Ciągle czuję motywację i chęć do nauki. Z przyjemnością i zaciekawieniem przychodzę na każde lekcje, podczas których korzystamy z różnych materiałów edukacyjnych, które pomagają zapamiętać nowe słowa. Bardzo cenię sobie naukę z Panią Natalią, jej zdolności coachingowe sprawiają, że z całym przekonaniem rekomenduję jej osobę jako wyjątkowego nauczyciela.”

Magdalena Sieńko-Grzecznowska

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI ASORTYMENTU, CASTORAMA

“Natalia to profesjonalny nauczyciel o wysokich kompetencjach. Starannie przygotowuje zajęcia pod kątem merytorycznym, dzięki czemu nauka zmierza w konkretnym celu. Natalia to nauczyciel pasjonat. Czerpie niewypowiedzianą przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą, zachęca do nauki i poświęca czas na to, żeby zajęcia się podobały. Zawsze znajduje odpowiednią metodę i angażujące materiały. Natalia to nauczyciel, który szczerze lubi pracę z ludźmi, kreuje swobodną i przyjazną atmosferę podczas zajęć. Polecam Natalię.”

Joanna Rudiak

KONSULTANT AX DYNAMICS, BONAIR SA

“Natalia is a really great coach. She is passionate about her work and she spreads her enthusiasm during coaching sessions. She is always prepared and adjusts materials to learner’s interests and needs. She also pays great attention to details. Lessons with her are challenging but engaging, you can see the progress of learning very fast. I highly recommend coaching sessions with Natalia. It is a perfect investment in boosting your language skills.”

Joanna Raszka

SENIOR PROJECT MANAGER AT ITCRAFT

“Natalia jest świetną nauczycielką, która potrafi zmotywować do działania. Korzysta z nieszablonowych rozwiązań, dzięki którym łatwiej zrealizować wyznaczony cel. Jej zajęcia są ciekawe i różnorodne, zawsze dopasowane to indywidualnych ustaleń. Współpraca z nią to sama przyjemność, widać, że jej pracą to jej pasja!”

Żaneta Turska

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER W JUST JOIN IT

NAZYWAM SIĘ NATALIA KAZIK

Jestem mentorem i coachem języka angielskiego. Uważam, że nauka angielskiego nie powinna trwać latami. Dlatego pokazuję moim klientom, w jaki sposób mogą osiągać założone cele o wiele szybciej. Potrzebne jest nam do tego skupienie, determinacja i gotowość do nieustannego sprawdzania swojego angielskiego w realnych sytuacjach.

MOJE PODEJŚCIE

Co charakteryzuje moje podejście do pracy nad angielskim

Doświadczenie zdobywałam pracując z klientami indywidualnymi jak i z korporacjami. Jakie rezultaty tworzą moi klienci? Wychodzą od braku pewności siebie i dużych problemów z wymową do klarownej komunikacji, która pozwala im na swobodę w rozmowach z zagranicznymi kontrahentami. Zaczynają od braku płynności w mówieniu do prowadzenia webinarów dla międzynarodowego środowiska.

Takie rezultaty są możliwe, dzięki stuprocentowej koncentracji na celu, intensywności nauki i sprawdzaniu się w realnych sytuacjach.